Przejdź do głównej zawartości

Podaruj dziecku uśmiech!Grupa cudownych ludzi z Bractwa Motocyklowego Pocisk (klik) i ich przyjaciele, postanowili z okazji Dnia Dziecka podarować uśmiech małym pacjentom dziecięcego Oddziału Kardiologicznego w Olsztynie.

Najważniejsze rzeczy jakie są potrzebne to pościel, prześcieradła, poduszki oraz ciśnieniomierz, którego koszt to ponad 2 tysiące złotych.

Dodatkowo chcąc umilić maluchom czas pobytu w szpitalu chcemy zebrać książeczki, puzzle, kolorowanki, artykuły piśmiennicze, pluszaki.

Moja prośba do Was jest następująca:

Jeżeli macie zalegające, niepotrzebne książeczki, gry, z których dzieci wyrosły. Maskotki w dobrym stanie skontaktujcie się z osobami, które wymienione są w tym poście na facebooku ( klik)

Przekazanie wszystkich prezentów odbędzie się 29.05 po imprezie organizowanej w naszym mieście. Motocykliści swoimi maszynami pojadą do szpitala i wręczą mam nadzieję wszystko co zostało zaplanowane:)

Jeżeli macie jakieś zaprzyjaźnione wydawnictwa, które mogłyby wesprzeć akcję, napiszcie do nich, dajcie mi namiary.
Może znacie jakieś firmy, które za reklamę byłyby skłonne przekazać środki na zakup potrzebnych rzeczy ( ciśnieniomierz, pościele, prześcieradła, poduszki).

Liczę na Waszą pomoc:)
Z góry dziękuję!

Komentarze