Przejdź do głównej zawartości

Zwierzaki Pocieszaki działają w szczytnym celu

Jakiś czas temu zostałam zaproszona do promowania pewnej akcji. Długo musiałam trzymać język za zębami...aż do dziś. Dziewczyny stworzyły coś na prawdę bombowego. Dodatkowo przeznaczonego na cel charytatywny. Co to takiego? Za chwilę się dowiecie:)

Chodzi oczywiście o książkę Zwierzaki Pocieszaki, której premiera odbyła się dziś. 
Autorki tej książki to:
Wszystkie cudowne Kobietki działają, ponieważ chcą pomóc Fundacji "Kawałek Nieba" z Rumii oraz bardzo wrażliwej i wspaniałej osobie, która ją prowadzi. Cały dochód ze sprzedaży książeczek trafi właśnie na konto fundacji, dzięki sponsorowi, czyli Hotelowi Reymontówka z Kościeliska, który ufundował w całości pierwszy nakład (1000 egzemplarzy). (http://reymontowka.pl/)

Co warto wiedzieć? Książka Zwierzaki pocieszaki to dziesięć rymowanych wierszyków. Każdy to historia z jednego zwierzaka, np. Liska Hipiska czy Kotka Kłoptka, która zwieńczona jest morałem. Historia każdego zwierzaka to dzieło jednej blogerki. 

Książkę można nabyć na stronie zwierzakipocieszaki.pl w cenie 29,99 za sztukę. Jest to cegiełka więc chętni mogą wpłacać więcej. 

Zbliżają się święta. Czy można zrobić coś piękniejszego niż zakup książki dla ukochanego malucha i zarazem pomóc potrzebującym? Uważam, że cel jest bardzo szczytny i warto kupić książkę a przy okazji poznać dzieła przy, których dziewczyny sporo się napracowały:)Komentarze