Przejdź do głównej zawartości

Morze jest dobre na wszystko...

Wyjazd nad morze mieliśmy zaplanowany na majówkę...jednak plany się nieco zmieniły i wylądowaliśmy tam w czerwcu. Może i dobrze bo pogoda była ładniejsza i mogliśmy zrealizować wszystkie punkty wycieczki. 

Matka bała się wyjazdu...L chorutka, ale nie przeszkodziło nam to w dobrej zabawie- chyba nadmorski klimat dobrze na nią wpływał. Podróż minęła pod znakiem wesołych śpiewów naszej małej podróżniczki. Dojechaliśmy na miejsce...L mówi, że ubieramy się i jedziemy już do domku...ale jakoś udało się ją przekonać do pozostania...obyło się bez większych tragedii z zasypianiem w nowym miejscu...upodobała sobie łazienkę Cioci i Wujka- ciągle myła ręce i nie chciała wychodzić z wanny.

Na plaży rozwaliła ludziom randkę- opowiadała im wierszyki, śpiewała piosenki i w nosie miała swoją ekipę. Spotkaliśmy panów grających na gitarach:) L z patykiem przyłączyła się do nich, później chciała im buchnąć gitarę i zebrane pieniążki:) 

Kolejnym punktem wycieczki było Zoo. Zwierzątka odwiedzamy za każdym razem kiedy jesteśmy w Trójmieście. Młoda najbardziej podziwiała słonie, żyrafy, zebry i małpy...bardzo chciała zobaczyć tygrysa...ale zasnęła...nic nie straciła bo tygrys też uciął sobie drzemkę:) 

Wieczorem matka z Bratem i Bratową udała się na nocny bieg kibicować najlepszym biegaczom z Morąga. Mimo padającego deszczu było rewelacyjnie :) trochę rozrywki też się należy. Nie byłabym sobą gdybym nie poszalała na wyprzedażach i w SH. Zakupy udane :) Szafy moich Towarzyszek ( Mamy i Bratowej) także wzbogaciły się o nowe nabytki :) Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i trzeba było wracać... najważniejsze, że wyjazd udany, akumulatory naładowane i wszystkie buzie uśmiechnięte...nasze bo było fajnie...Brata i Bratowej, że w końcu wyjeżdżaliśmy :) ( mam nadzieję, że mnie nie zabiją i w razie co noclegu nie pożałują) . Także co złego to nie my... już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu :)


Komentarze

 1. TAK jedni mogą leniuchować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu się trochę odpoczynku należy...a o leniuchowaniu nie było mowy...L o to zadbała :)

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Chętnie poznam Wasze zdanie :) Komentarze zawsze mile widziane