Przejdź do głównej zawartości

Modelką być

nigdy nie chciałam. Powód tego jest jeden albo i więcej by się ich znalazło. Po pierwsze mając 1,50 w kapeluszu za wiele nie zdziałam, zakładając wysokie szpile na pewno bym się zabiła...no i moja waga kiedyś była ok...później się zepsuła:) Jednak nie przeszkadzało mi to nigdy w tym żeby pooglądać pokazy mody, sesje fotograficzne w których udział brały piękne dziewczyny. Nie powiem trochę im zazdrościłam tego wszystkiego, ale nie każdy może mieć to czego akurat chce:)

Postanowiłam zrobić wywiad z piękną Kobietą, prywatnie moją znajomą :) Marta zgodziła się opowiedzieć mi trochę o sobie:) Przedstawię Wam Jej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania:)


1. To, że masz predyspozycje do wykonywanego zawodu widać gołym okiem. Dlaczego modeling? 


To nie tak, że od początku interesował mnie modeling, bo nie uważałam się za jakąś piękność. Zaczęło się od tego że byłam hostessą na różnych imprezach (np.Night Power lub inne imprezy różnych firm) i pewnego dnia wypatrzył mnie fotograf. Zapytał się czy nie chciałabym przyjść na kilka zdjęć, oczywiście się zgodziłam . Kiedy zobaczyłam efekty dopiero wtedy zaczęło mi się to podobać.


2. Od kiedy zajmujesz się pracą w tym zawodzie? 


Zajmuję się tym ponad 2 lata ale dopiero teraz czuję się pewnie i swobodnie przed aparatem, fotografem. To jedynie dodatkowa praca jak i zainteresowanie poza tym codziennie normalnie pracuję i się uczę. 


3.Najgorsze wspomnienie z sesji? 


Chyba nie mam niemiłych wspomnień...może jedno jak miałam sesję w lesie. Musiałam przejść przez krzaki, podrapałam sobie nogi i atakowały mnie robaki.


4. Najlepsze wspomnienie?


Na każdej sesji jest wspaniale każdy jest dla mnie miły, pomaga, doradza więc nie potrafię określić najlepszego wspomnienia Chociaż może jest takie jedno, jak miałam sesję gdzieś na mieście to przechodnie zaczęli robić mi zdjęcia śmiesznie było ale i milo.


5. Na wyborach Miss dziewczyny najczęściej mówią, ze kochają dzieci, zwierzęta i działają charytatywnie. Nie bardzo w to wierzę, że wszystkie się tym zajmują. Chciałabym zapytać o Twoje dodatkowe zainteresowania. 


Kocham dzieci i zwierzęta jak każdy normalny człowiek i nie jest to nadzwyczajna zdolność i tak jak mówisz Gosiu że nie wierzysz w to wszystko ja im też nie wierze zazwyczaj mówią to na pokaz. Ja jestem typową chłopiarą lubię ubrać się w dresy, pojeździć samochodem Motoryzacja to, to co lubię najbardziej.Interesuję się mechaniką samochodową. Od małego pomagałam tacie podczas napraw auta- bardzo to lubiłam:) Kiedyś chciałam zostać mechanikiem pojazdów samochodowych ale moja mama jakoś tego nie widziała i nic z tego nie wyszło.


6. W ilu castingach wzięłaś udział? 


Trudno powiedzieć, ponieważ nie liczę tego, ale w kilkunastu na pewno.

7. Czym kierujesz się podczas podejmowania decyzji dotyczącej brania udziału w pokazach, sesjach itp.?

Dla mnie to zawsze jakaś nowa przygoda- nie do końca wiem jak będzie, czego się spodziewać. Staram się dowiedzieć jak najwięcej o danym fotografie lub firmie, która organizuje pokaz czy sesję. Najważniejsze jest jednak czy sesja nie będzie rozbierana. W takich nie gustuję- to jest dla mnie najważniejsze podczas podejmowania decyzji.

8. Twój największy sukces? 

Udział w pokazie fryzur gdzie byłam pokazowym Show, moją fryzurę wykonywał mistrz fryzur z Moskwy- Ruslan Tatyanin. To było coś świetnego, na pewno będę to długo wspominać:)

9. Jakie masz rady dla dziewczyn zaczynających przygodę z modelingiem?

Nie dajcie się zwariować. To tylko bajkowy świat, a w życiu trzeba być realistą.


Marcie dziękuję za odpowiedzi :) Zaspokoiła moją ciekawość. Wam również przybliżyła realia życia modelki. Jak widać delikatna Kobietka może zajmować się również naprawą samochodów. Marta pięknie łamiesz stereotypy:)

Zainteresowanych odsyłam na profil Modelki Maxmodels.
  Dwie fotki pochodzą z sesji reklamującej torebki z poduszek powietrznych Kissbags :)Komentarze

  1. A mi się kiedyś tak marzylo :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna:)
    Ja o modelingu nigdy nie marzyłam, wiedziałam, że to nie mój świat :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Chętnie poznam Wasze zdanie :) Komentarze zawsze mile widziane