Przejdź do głównej zawartości

Certyfikat OkiemMamy i podróże z Kretem FilipemWspaniała ekipa Ambasadorek projektu Certyfikat OkiemMamy.pl postanowiła stworzyć coś, co z pewnością spodoba się maluchom, a rodzicom ułatwi zapewnianie dzieciom rozrywek.

Ania, Marta, Iza, Ola i Karolina postanowiły przypomnieć, jak ważna w rozwoju dziecka jest stymulacja wyobraźni i zachęcanie do aktywnego trybu życia.


Dzięki ich pracy powstało 13 rymowanych bajek o przygodach małego Krecika, który podróżuje po całej Polsce i pokazuje piękno naszego kraju. Bohater również udowadnia jak ważna w życiu jest nauka." Nie tak dawno temu, w niezupełnie odległej krainie, żył sobie mały Jaś. Czas szybko płynął i nieoczekiwanie nadszedł dzień, w którym wszystko miało się zmienić- trzyletni chłopiec, szedł do przedszkola!

Nie miał jednak na to najmniejszej ochoty...Chciał podróżować z przyjacielem- Krecikiem Filipem. Tak jak on chciał zwiedzać odległe krainy i poznawać nowych ludzi i ich tradycje, a także zderzyć się z egzotyczną roślinnością i nietypowymi zwierzętami. Rodzice łamali ręce- przecież przedszkole to najlepsze miejsce dla ich małego synka!

Z bólem serca musieli się poddać... Żadna siła nie była w stanie przekonać malca do tego pomysłu! Zmartwiony Krecik postanowił działać" 

Czego dokonał i czy udało mu się namówić Jasia do pierwszej przedszkolnej edukacji? Jaki świat pokazał przyjacielowi i czy razem wyruszyli w podróż dookoła Polski?

Tego wszystkiego dowiecie się z audiobooka "Podróżuj z Kretem Filipem"

Płyty można kupić na stronie

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rozwój Certyfikat OkiemMamy, który działa na zasadzie akcji społecznej.
Na koniec powiem Wam czym zajmują się Ambasadorki Certyfikatu OkiemMamy.

Wyróżnienie w postaci Certyfikatu otrzymują miejsca, które spełniają konkretne kryteria ułatwiajace korzystanie z nich rodzinom z dziećmi. Są wśród nich hotele i wszystkie obiekty noclegowe, a także restauracje i kawiarnie- czyli wszystko co niezbędne podczas wyjazdu.

Wszystkie miejsca, które otrzymały Certyfikat OkiemMamy, wpisane są w mapkę i dodane do wyszukiwarki znajdującej się na stronie. 

Dla rodzin posiadających dzieci- rewelacyjna sprawa. Zamiast godzinami szukać odpowiedniego miejsca, wystarczy zajrzeć na stronę i oszczędzić cenne minuty, nerwy spowodowane wyjazdem z maluchami. 

Wiadomo, że najczęściej pod najmłodszych wybieramy miejsce urlopowego pobytu.

Mam nadzieję, że przekazane przeze mnie informacje okażą się przydatne.

Adres strony

Komentarze